EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W GUBINIE, ul. Pułaskiego 1, 66-620 Gubin, Telefon 609 260 415, eckziu@eckziugubin.pl

NAZWA I ADRES HOTELU

OPIS HOTELU

Le Relais Des Gourmands

2 Ave. De la Gare,

46500 Gramat – FRANCE

http://www.relais-des-gourmands.com

Hotel (**) położony tuż przy dworcu kolejowym w miejscowości GRAMAT. Pierwszy hotel, który zaczął przyjmować stażystów. Oferta: 16 pokoi, basem restauracja. Klienci biznesowi, turyści indywidualni zatrzymujący się na 1 – 2 dni. Nieczynny w poniedziałki.

Le Centre

Place de la République

46500 Gramat

FRANCE

http://www.lecentre.fr/

Hotel (**) położony w ścisłym centrum GRAMAT. 18 pokoi. Oferta adresowana dla turystów indywidualnych i od czasu do czasu grup zorganizowanych. Duża aktywność części konsumpcyjnej. Kuchnia wykorzystuje produkty regionalne. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Hotel czynny non-stop.

Lion d'OR

8 Place de la République

46500 Gramat - FRANCE

http://www.liondorhotel.fr

Prestiżowy (***) hotel położony w centrum Gramat. 15 pokoi o wysokim standardzie. Adresowany dla klientów bardziej zamożnych i wymagających oraz biznesowych zatrzymujących się na 2 – 3 dni. Znakomita kuchnia lokalna. Promuje produkty lokalne.

Les Trois Soleils de Montal Saint Jean Lespinasse 46400 SAINT CERE

FRANCE

http://trois.soleils.pagesperso-orange.fr/presentation_fr.html

Nowoczesny Hotel (***) wpisany do prestiżowego przewodnika turystycznego MICHELIN. Położony 3 km od miejscowości Saint CERE w sąsiedztwie słynnego zamku MONTAL.

28 klimatyzowanych i luksusowo wyposażonych pokoi. Do dyspozycji gości basen i pola golfowe. Adresowany do turystów indywidualnych i biznesowych ceniących wykwintna kuchnię i obcowanie z naturą. Hotel często organizuje przyjęcia rodzinne w tym wesela.

Hostellerie du Causse

Route de Cahors

46500 Gramat

FRANCE

http://www.hostellerieducausse.com/

Nowoczesny hotel (***) położony na granicy miejscowości GRAMAT ok. 2 km od jej centrum tuz przy drodze do stolicy departamentu miasta CAHORS. 28 pokoi, restauracja, basem, tereny wypoczynkowe. Hotel adresowany do klientów indywidualnych, którzy przejeżdżając przez departament le Lot pragną zasmakować lokalnej kuchni i zwiedzić okolice. Hotel często zabezpiecza pobyt liczniejszych grup zorganizowanych w trakcie szkoleń i kursów zawodowych. Od czasu do czasu imprezy rodzinne w tym wesela.

L’ESPLANADE

Blanat 46500 ROCAMADOUR FRANCE

http://www.lesplanade-creperie.fr

To bardzo atrakcyjnie położona restauracja w perełce turystycznej departamentu le Lot jakim jest miasteczko ROCAMADOUR. Restauracja serwuje dania lokalnej kuchni i cieszy się dużym uznaniem za ich jakość i stosunkowo przestępne ceny. Ma wielu stałych klientów wywodzących się zarówno z lokalnej społeczności jak i cyklicznie odwiedzających ten region. Położona na wzniesieniu z którego rozpościera się piękny widok.

 


ECKZIU Gubin

 
04 październik 2023 4 views

Przekazanie sztandaru

 
04 październik 2023 5 views

ECKZIU Gubin 2022

 
04 październik 2023 7 views

wyniki

powiat

Logo CKE

oke

kuratorium

logo bezpieczna mlodosc

logo z obrysem 80x80

Europejskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Gubinie

Telefon:  609 260 415

Adres:   ul. Pułaskiego 1, 66-620 Gubin

EMAIL: eckziu@eckziugubin.pl

Licznik odwiedzin

PL 91,7% PL
Ukraina 4,5% Ukraina

Razem:

30

Krajów
013746
Dzisiaj: 118
Ten tydzień: 654
Ten miesiąc: 118
Razem: 13.746

Logowanie